• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Co warto zobaczyć na Starym Kontynencie?

Poznawanie wspaniałych miejsc w Wielkiej Brytanii
Wielka Brytania to ze wszech miar piękne państwo. Przecież jeszcze nie tak dawno temu Wyspiarze byli potęgą gospodarczą. Obecnie utracili mocno na znaczeniu, chociażby dlatego, że jakby nie chcą jednoczyć się z UE – co jest zrozumiałe. Dobrze, lecz co zatem warto zwiedzić będąc w Wielkiej Brytanii?
Początkowo świetnym kierunkiem jest Londyn, czyli największe miasto na Wyspach i oczywiście stolica Anglii. Londyn to duże miasto, a więc aby zobaczyć najbardziej interesujące zabytki i atrakcje turystyczne należy poświecić kilka dni. Generalnie w Londynie naprawdę można się zakochać.
Ciekawe są również na przykład Bristol, Walia czy Manchester. Jeśli wchodzi w grę turystyka na Wyspach, świetnym rozwiązaniem jest również odwiedzenie Szkocji. W końcu Szkocja to piękny kraj, który ma do zaoferowania bardzo dużo ciekawych miejsc. Np. piękny jest Edynburg. Ogólnie na terenie Szkocji jest cała masa ładnych miejsc. Najlepiej po prostu pojeździć po Szkocji, móc chłonąć niepowtarzalną atmosferę tej krainy. Można śmiało powiedzieć, iż nie ma wielu ładniejszych miejsc na świecie, niż właśnie Szkocja. Jak więc widzimy, Wielka Brytania jest doskonałym kierunkiem dla chcących zobaczyć coś ze wszech miar interesującego.

1. Przeglądaj

2. Zajrzyj tutaj

3. Więcej informacji

4. Znajdź więcej

5. Czytaj dalej

Categories: Rekreacja

Comments are closed.