Łazienka szczuroodporna

 

Aby zaradzić problemowi wydostawania się szczurów z toalet proponujemy usługę zabezpieczenia łazienki (a konkretnie muszli klozetowej) specjalną wstawką montowaną bezpośrednio do odpływu. Jest to produkt wysokiej jakości dostarczany przez renomowanego brytyjskiego producenta.

Taka wstawka otwiera się tylko od strony muszli w kierunku kanalizacji, natomiast w drugą stronę jest blokada. Oznacza to, że dalej bez problemu mogą Państwo korzystać z toalety, natomiast szczury ani inne nieczystości z kanalizacji nie będą miały możliwości przejścia do muszli. W zdecydowanej większości przypadków wstawka pozostaje niewidoczna.

Dlaczego o tym mówimy? Ponieważ szczury bardzo dobrze pływają, często poruszają się kanalizacją i bez żadnego problemu mogą dostać się do mieszkania przez muszlę klozetową!

zabezpieczenie przed gryzoniami, deratyzacja

Nie są to przypadki odosobnione. Jeśli mieszkają Państwo w starym budownictwie taki problem dotyczy również Państwa! Wystarczy poszukać informacji w sieci – odnajdą Państwo wpisy na forach dyskusyjnych i grafiki ze szczurem, który utknął w odpływie toalety lub przedostał się do łazienki.

My sami każdego miesiąca odbieramy wiele takich telefonów!

UWAGA: szczury poruszają się kanalizacją często niezależnie od budynku jako takiego. Oznacza to, że nie muszą być one widywane w piwnicach czy innych pomieszczeniach w budynku, aby trafiły do Państwa mieszkania przez toaletę.

Od teraz mogą Państwo swobodnie i spokojnie korzystać z toalety bez obaw, że pojawi się w niej nieproszony gość. Jest to usługa jednorazowa, realizowana przez doświadczoną firmę hydrauliczną.

Usługa obejmuje:
1. Koszt części.
2. Montaż wykonany przez profesjonalną firmę.

Koszt jest każdorazowo ustalany indywidualnie i zaczyna się już od 400,00 zł brutto!

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółów.

Z uwagi na mnogość zleceń, przewidywany czas oczekiwania na realizację usługi to około tygodnia.

Obszar naszego działania to dzielnice Warszawy:
Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Wola, Włochy, Żoliborz,
a także wszystkie okoliczne miejscowości, m. in:
Piaseczno, Łomianki, Konstancin Jeziorna, Pruszków, Marki, Wołomin, Zielonka, Ząbki, Izabelin, Józefów, Raszyn, Piastów i inne.

Zadzwoń już dzisiaj i pozbądź się szkodników ze swojego otoczenia!

Siedziba główna:

Purity:Pests ul. Sarmacka 16/116
02-972 Warszawa, woj. mazowieckie

Michał Żołądkowski
Telefon: +48 660 750 341

E-mail: biuro@puritypests.pl
E-mail: michal.zoladkowski@puritypests.pl
E-mail: polska@puritypests.pl

Regulamin strony | Polityka prywatności

Potrzebujesz pomocy ze szkodnikami?

Jesteśmy do Państwa dyspozycj:

  • 9:00 - 18:00   Poniedziałek
  • 9:00 - 18:00   Wtorek
  • 9:00 - 18:00   Środa
  • 9:00 - 18:00   Czwartek
  • 9:00 - 18:00   Piątek

Vector Illustration by www.Vecteezy.com

Back to Top