Deratyzacja

Wybierz skuteczną deratyzację w Warszawie

Deratyzacja to zabieg polegający na usuwaniu wszelkiego rodzaju gryzoni. Zajmujemy się zwalczaniem szczurów i myszy.

Na czym polega deratyzacja? Skupia się na instalacji stacji deratyzacyjnych (nazywanych również karmnikami) a następnie ich regularnym monitoringu. Stacje są ustawiane w miejscach szczególnie narażonych na obecność gryzoni (wejścia do budynku, piwnice, garaże podziemne, śmietniki, tereny w sąsiedztwie łąk/parków/lasów itp.). Są one rozmieszczone tak, aby były jak najmniej widoczne dla mieszkańców i gości. Karmniki są odpowiednio oznakowane, w celu poinformowania osób postronnych o zakazie ich dotykania. Stacje są wypełnione środkami biobójczymi, które działają jak atraktanty – ściągają szkodniki do stacji. Po spożyciu preparatu przez szkodnika jego działanie jest opóźnione w czasie (śmierć gryzonia następuje w czasie około tygodnia), co jest niezbędnym warunkiem skuteczności środka gryzoniobójczego. Szczury to bardzo inteligentne stworzenia i natychmiastowe działanie trucizny byłoby bardzo nieefektywną metodą ich zwalczania.

Wszystkie wykorzystywane przez nas stacje są szczelnie zamknięte (na dedykowany kluczyk), toteż nie ma ryzyka, że dziecko lub zwierzę przez przypadek będzie miało kontakt z środkiem gryzoniobójczym.

Po montażu stacji raz na miesiąc, a najrzadziej raz na kwartał, rekomendujemy przeprowadzenie monitoringu stacji, co obejmuje otwarcie, sprawdzenie stanu środka biobójczego i wymianę trucizny, a także raport stanu do klienta. Daje to pewność, że stacje są stałym, skutecznym zabezpieczeniem przed gryzoniami.

W szczególnych przypadkach w zwalczaniu gryzoni stosujemy także metodę ich fizycznego odławiania poprzez różnego rodzaju pułapki, lepy i chwytacze.

W ramach naszej deratyzacji w Warszawie i okolicach możemy również świadczyć usługę utylizacji zwłok gryzoni.

Rozpoznaj gryzonia, z którym masz problem!

Poniżej zamieszczamy zdjęcia gryzoni najczęściej występujących w naszym otoczeniu. Ich rozpoznanie przez Państwa ułatwi nam szybką wycenę usługi.

 

Szczur: ten rodzaj zwierząt obejmuje aż kilkadziesiąt różnych gatunków! W Polsce możemy spotkać szczura śniadego, wędrownego, czy często mylnie branego za szczura piżmaka. Szczury lubią zaciszne miejsca takie jak piwnice, kanalizacje, spiżarnie, magazyny itp. Są trudne do zwalczania z powodu wysokiej inteligencji, szybkiego przystosowania do zmieniających się warunków i wszystkożerności. Przenoszą bakterie i choroby, nie wspominając o zanieczyszczeniu pożywienia i niszczeniu obiektów.

 

Mysz domowa: podobnie jak szczur przebywa wszędzie tam gdzie jest człowiek. Podobnie jak szczur jest odporna na zmieniające się warunki i wszystkożerna. Niszczy zapasy żywności (przede wszystkim zbóż) i przenosi choroby. Metody zwalczania myszy są identyczne jak w przypadku szczurów.

Szczury i myszy w Państwa obiekcie od teraz mogą stać się tylko przykrym wspomnieniem. Warto postawić na sprawdzoną deratyzację w całej Warszawie i okolicach. Zapraszamy do kontaktu – telefonicznie lub mailowo, a chętnie pomożemy uporać się z Państwa problemem z gryzoniami.

Obszar naszego działania to dzielnice Warszawy:
Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Wola, Włochy, Żoliborz,
a także wszystkie okoliczne miejscowości, m. in:
Piaseczno, Łomianki, Konstancin Jeziorna, Pruszków, Marki, Wołomin, Zielonka, Ząbki, Izabelin, Józefów, Raszyn, Piastów i inne.

Zadzwoń już dzisiaj i pozbądź się szkodników ze swojego otoczenia!

Siedziba główna:

Purity:Pests ul. Sarmacka 16/116
02-972 Warszawa, woj. mazowieckie

Michał Żołądkowski
Telefon: +48 660 750 341

E-mail: biuro@puritypests.pl
E-mail: michal.zoladkowski@puritypests.pl
E-mail: polska@puritypests.pl

Regulamin strony | Polityka prywatności

Potrzebujesz pomocy ze szkodnikami?

Jesteśmy do Państwa dyspozycj:

  • 9:00 - 18:00   Poniedziałek
  • 9:00 - 18:00   Wtorek
  • 9:00 - 18:00   Środa
  • 9:00 - 18:00   Czwartek
  • 9:00 - 18:00   Piątek

Vector Illustration by www.Vecteezy.com

Back to Top