Biolog terenowy

Biolog terenowy – audyty DDD

Jako jedna z nielicznych warszawskich firm, posiadamy uprawnienia do przeprowadzania audytów (inspekcji) prowadzonych działań DDD. Takie audyty są przeprowadzane przez certyfikowanego biologa terenowego.

Z usług biologa terenowego powinny korzystać przede wszystkim zakłady produkujące żywność. Rolą biologa terenowego jest określanie ewentualnej aktywności szkodników w zakładzie. BT wykrywa warunki (czynniki, sytuacje), które powodują zagrożenie zanieczyszczeniem żywności na każdym etapie jej produkcji w zakładzie: od surowca do produktu gotowego przekazanego do hurtowni lub sklepu.

Wszystkie zakłady produkcyjne, które działają zgodnie ze standardami BRC Global Standard for Food Safety są zobligowane do regularnego prowadzenia działań DDD, ale też oceny ich skuteczności i realizacji prewencyjnego programu zabezpieczania przed szkodnikami. System BRC sumuje wymagania w ramach systemów: GMP/GHP, HACCP i ISO9000.

biolog terenowy usługi DDD w Warszawie


Wizyta biologa terenowego w zakładzie obejmuje:

  1. Zapoznanie się z pracą i procedurami w zakładzie.
  2. Wywiady z pracownikami odpowiedzialnymi za czystość obiektu i z koordynatorem zakładu ds. zwalczania szkodników.
  3. Ocenę jakości pracy technika/firmy DDD i podejmowanych przez niego/nią działań.
  4. Dokładną inspekcję wszystkich pomieszczeń w zakładzie, otoczenia zewnętrznego zakładu, w celu wykrycia ewentualnych nieprawidłowości: okoliczności i warunków, które sprzyjają pojawianiu się i rozwojowi szkodników (ptaków, gryzoni, owadów).
  5. Przygotowanie i prezentację szczegółowego raportu z wizyty, z dokumentacją fotograficzną i rekomendacjami działań naprawczych, których celem jest poprawa jakości zabezpieczenia obiektu przed szkodnikami i eliminacja wszelkich sprzyjających im czynników.

Częstotliwość takich wizyt jest zależna od konkretnych warunków panujących w danym zakładzie, ale częstotliwość zalecana przez Standardy BRC to raz na kwartał.

Zapraszamy serdecznie do współpracy, koszt jest każdorazowo ustalany dla każdego zakładu indywidualnie i zaczyna się od 400 zł (kwota wyjściowa dla małych zakładów). Usługi biologa terenowego są przez nas świadczone w całym województwie Mazowieckim, a przypadku dużych zakładów – w całej Polsce.

Obszar naszego działania to dzielnice Warszawy:
Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Wola, Włochy, Żoliborz,
a także wszystkie okoliczne miejscowości, m. in:
Piaseczno, Łomianki, Konstancin Jeziorna, Pruszków, Marki, Wołomin, Zielonka, Ząbki, Izabelin, Józefów, Raszyn, Piastów i inne.

Zadzwoń już dzisiaj i pozbądź się szkodników ze swojego otoczenia!

Siedziba główna:

Purity:Pests ul. Kręta 2
05-270 Marki, woj. mazowieckie

Michał Żołądkowski
Telefon: +48 660 750 341

E-mail: biuro@puritypests.pl
E-mail: michal.zoladkowski@puritypests.pl

Regulamin strony | Polityka prywatności

Potrzebujesz pomocy ze szkodnikami?

Jesteśmy do Państwa dyspozycj:

  • 9:00 - 18:00   Poniedziałek
  • 9:00 - 18:00   Wtorek
  • 9:00 - 18:00   Środa
  • 9:00 - 18:00   Czwartek
  • 9:00 - 18:00   Piątek

Vector Illustration by www.Vecteezy.com

Back to Top