Usługi DDD

Usługi DDD realizowane przez Purity:Pests na zlecenie firm obejmują kompleksowe działania z zakresu dezynsekcji i deratyzacji, mające na celu ochronę obiektów przed szkodnikami. Każdorazowo oceniamy jaki zakres naszej pomocy jest wskazany, aby zabezpieczyć obiekt przed zagrożeniami lub pomóc w możliwie krótkim czasie wyeliminować problem.

Wykonujemy regularne działania na zlecenie zarządców nieruchomości, wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych, placówek edukacyjnych, placówek medycznych, przedsiębiorstw produkcyjnych i innych. Zobacz naszą ofertę usług DDD przy stałej współpracy dla zakładów wdrażających system HACCP

Realizujemy kompleksowe usługi DDD, które obejmują:Dezynsekcję metodą opryskową, zamgławiania, żelową i tzw. mass trappingu (metoda pomocnicza polegająca na mechanicznym wyłapywaniu szkodników, sprawdzająca się szczególnie w miejscach trudnodostępnych, lub takich, które z uwagi na specyfikę wymagają niestandardowych metod).Deratyzację przy pomocy trwałych i bezpiecznych stacji deratyzacyjnych, poideł, chwytaczy i pułapek na gryzonie.Dezynfekcję i dezodoryzację metodami chemicznymi i fizycznymi (dezynfekcja termiczna).

W jaki sposób wyglądają nasze działania?

Nasza praca rozpoczyna się w momencie wizji lokalnej. Każdorazowo staramy się zapoznać jak najdokładniej z obiektem, aby jednocześnie móc przedstawić Państwu rekomendacje dotyczące jego uszczelnienia lub identyfikacji słabych punktów. Na podstawie przeprowadzonej wizji planujemy i po omówieniu z Państwem realizujemy uzgodniony zakres prac.

Otrzymują Państwo od nas konkretną wycenę, wraz z dodatkowymi informacjami, na przykład planowanym rozmieszczeniem stacji monitoringowych. W przypadku działań profilaktycznych najczęściej montujemy punkty monitorujące aktywność owadów i gryzoni – detektorów dezynsekcyjnych, lamp owadobójczych, pułapek feromonowych, stacji deratyzacyjnych.

Następnie punkty te są przez nas regularnie monitorowane. Usługi DDD w takiej formie skierowane są do klientów firmowych i instytucjonalnych – zarządców nieruchomości, restauracji, hoteli, placówek medycznych czy edukacyjnych, obiektów magazynowych i przemysłowych.

 

 

Jaka jest cena naszych usług?

W udostępnionym na naszej stronie cenniku usług odnajdą Państwo poglądowe ceny. Należy jednak pamiętać, że w przypadku firm i innych obiektów, usługa finalnie jest każdorazowo wyceniana indywidualnie. Wychodzimy z założenia, że dobra wycena jest zawsze poprzedzona wizją lokalną i dokładnym zapoznaniem się z Państwa obiektem. W celu umówienia spotkania w sprawie wyceny  – zapraszamy do kontaktu.

 

Obszar naszego działania to dzielnice Warszawy:
Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Wola, Włochy, Żoliborz,
a także wszystkie okoliczne miejscowości, m. in:
Piaseczno, Łomianki, Konstancin Jeziorna, Pruszków, Marki, Wołomin, Zielonka, Ząbki, Izabelin, Józefów, Raszyn, Piastów i inne.

Zadzwoń już dzisiaj i pozbądź się szkodników ze swojego otoczenia!

Siedziba główna:

Purity:Pests ul. Kręta 2
05-270 Marki, woj. mazowieckie

Michał Żołądkowski
Telefon: +48 660 750 341

E-mail: biuro@puritypests.pl
E-mail: michal.zoladkowski@puritypests.pl

Regulamin strony | Polityka prywatności

Potrzebujesz pomocy ze szkodnikami?

Jesteśmy do Państwa dyspozycj:

  • 9:00 - 18:00   Poniedziałek
  • 9:00 - 18:00   Wtorek
  • 9:00 - 18:00   Środa
  • 9:00 - 18:00   Czwartek
  • 9:00 - 18:00   Piątek

Vector Illustration by www.Vecteezy.com

Back to Top