Dezynsekcja

SPECJALIZACJA: PLUSKWY I PRUSAKI

Postaw na skuteczną dezynsekcję w Warszawie – tanio i solidnie!

Dezynsekcja to zabieg polegający na likwidacji wszelkiego rodzaju insektów i owadów. Zajmujemy się zwalczaniem pluskiew, prusaków, karaluchów, mrówek, moli, os i innych uprzykrzających życie owadów. Usługa ta jest przez nas wykonywana najczęściej przy zastosowaniu czterech metod:

  1. Oprysk – metoda polegająca na rozprowadzaniu roztworu chemicznego zawierającego odpowiednio dobrany środek biobójczy. Po odparowaniu nośnika roztworu (którym najczęściej jest woda), substancja biobójcza pozostaje aktywna na powierzchni długi czas, wykazując właściwości biobójcze.
  2. Żelowanie – najczęściej jest to metoda uzupełniająca, która polega na aplikacji środka biobójczego w formie żelu w kluczowych, niedostępnych dla ludzi i zwierząt domowych miejscach.
  3. Pułapki/detektory – chociaż głównym zadaniem spełnianym przez detektory jest ujawnienie szkodników w obiekcie, to jednocześnie doskonale sprawdzają się jako forma uzupełniająca w miejscach, w których tradycyjny oprysk jest bardzo utrudniony lub nieefektywny.
  4. Zamgławianie ULV – metoda polegająca na rozpylaniu środków biobójczych w całym pomieszczeniu. Gwarantuje to dotarcie do nawet najmniejszych zakamarków i równomierne pokrycie całego pomieszczenia lub obszaru.

Rozpoznaj szkodnika, z którym masz problem!

Poniżej zamieszczamy zdjęcia insektów najczęściej występujących w domach i budynkach. Ich rozpoznanie przez Państwa ułatwi nam szybką wycenę usługi.

 

Karaluch: zwany też karaczanem wschodnim. Niestety jest wszędzie tam gdzie jest człowiek, szczególnie upodobał sobie miejsca obróbki i składowania żywności, a więc restauracje, magazyny, hurtownie spożywcze itp. Z wyglądu czarny, bardziej masywny od prusaka. Przenosi choroby. UWAGA: Rzadko spotykany w mieszkaniach!

 

Prusak: podobnie jak karaluch (od którego jest zdecydowanie jaśniejszy – brązowo-rudy) przebywa wszędzie tam gdzie ludzie, a szczególnie ich żywność. Przenoszą grzyby, pleśnie i oczywiście również choroby. Najczęściej spotykany owad w naszych kuchniach i łazienkach.

 

Pluskwa domowa: ich angielska nazwa – bed bug – doskonale oddaje zwyczaje pluskwy domowej – spotkamy ją przede wszystkim w łóżkach. Uaktywnia się w nocy. Wyraźnym sygnałem obecności tych insektów są zaczerwienione ugryzienia na ciele, ponieważ żywią się ludzką krwią. Nasza dezynsekcja na pluskwy z wykorzystaniem tak zwanej metody zintegrowanej (o której więcej tutaj) jest bardzo skuteczna. Zrealizowaliśmy dziesiątki, jeśli nie setki udanych zabiegów odpluskwiania.

 

Rybik cukrowy: stosunkowo niegroźny szkodnik, który poza zanieczyszczaniem żywności większych szkód nie wyrządzi. Nie przenosi chorób. Często można go spotkać w łazienkach i innych wilgotnych miejscach. Uaktywnia się w nocy.

 

Mól spożywczy: a dokładniej omacnica spichrzanka. Spotkać ją można w suchym pożywieniu (mąka, kasza, ryż, otręby zbożowe, orzechy, suszone warzywa…), również aktywna przede wszystkim nocą. Podstawową metodą zwalczania tego szkodnika jest całkowite usunięcie zanieczyszczonego pożywienia.

 

Pchła: najczęściej obecna na ludziach, psach, kotach, szczurach. Żywi się krwią, jej ukłucia wywołują miejscowe zapalenia skóry (zaczerwienienie). Przenoszą zarazki i inne pasożyty.

Zapraszamy do skorzystania z naszej dezynsekcji w Warszawie i okolicach. Cennik jest kolejną rzeczą, która Państwa interesuje? W takim razie prosimy kliknąć tutaj lub po prostu skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo, a udzielimy wszelkich szczegółów na temat naszych usług i ich kosztów. Zapewniamy, że mogą się Państwo pozbyć szkodników skutecznie i na długo!

 

Obszar naszego działania to dzielnice Warszawy:
Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Wola, Włochy, Żoliborz,
a także wszystkie okoliczne miejscowości, m. in:
Piaseczno, Łomianki, Konstancin Jeziorna, Pruszków, Marki, Wołomin, Zielonka, Ząbki, Izabelin, Józefów, Raszyn, Piastów i inne.

Zadzwoń już dzisiaj i pozbądź się szkodników ze swojego otoczenia!

Siedziba główna:

Purity:Pests ul. Kręta 2
05-270 Marki, woj. mazowieckie

Michał Żołądkowski
Telefon: +48 660 750 341

E-mail: biuro@puritypests.pl
E-mail: michal.zoladkowski@puritypests.pl

Regulamin strony | Polityka prywatności

Potrzebujesz pomocy ze szkodnikami?

Jesteśmy do Państwa dyspozycj:

  • 9:00 - 18:00   Poniedziałek
  • 9:00 - 18:00   Wtorek
  • 9:00 - 18:00   Środa
  • 9:00 - 18:00   Czwartek
  • 9:00 - 18:00   Piątek

Vector Illustration by www.Vecteezy.com

Back to Top