Deratyzacja

Wybierz skuteczną deratyzację w Warszawie

Deratyzacja to zabieg polegający na usuwaniu wszelkiego rodzaju gryzoni. Zajmujemy się zwalczaniem szczurów i myszy.

Na czym polega deratyzacja? Skupia się na instalacji stacji deratyzacyjnych (nazywanych również karmnikami) a następnie ich regularnym monitoringu. Stacje są ustawiane w miejscach szczególnie narażonych na obecność gryzoni (wejścia do budynku, piwnice, garaże podziemne, śmietniki, tereny w sąsiedztwie łąk/parków/lasów itp.). Są one rozmieszczone tak, aby były jak najmniej widoczne dla mieszkańców i gości. Karmniki są odpowiednio oznakowane, w celu poinformowania osób postronnych o zakazie ich dotykania.

Stacje są wypełnione środkami biobójczymi, które działają jak atraktanty – ściągają szkodniki do stacji. Po spożyciu preparatu przez gryzonia jego działanie jest opóźnione w czasie (śmierć następuje w czasie około tygodnia), co jest niezbędnym warunkiem skuteczności środka gryzoniobójczego. Szczury to bardzo inteligentne stworzenia i natychmiastowe działanie trucizny byłoby bardzo nieefektywną metodą ich zwalczania.

Wszystkie wykorzystywane przez nas stacje są szczelnie zamknięte, toteż nie ma ryzyka, że dziecko lub zwierzę przez przypadek będzie miało kontakt z środkiem gryzoniobójczym.

Po montażu stacji raz na miesiąc, a najrzadziej raz na kwartał, rekomendujemy przeprowadzanie monitoringu stacji, co obejmuje otwarcie, sprawdzenie stanu środka biobójczego i ewentualną wymianę trucizny. Na końcu przygotowujemy raport dla klienta. Daje to pewność, że stacje są stałym, skutecznym zabezpieczeniem przed gryzoniami.

Rozpoznaj gryzonia, z którym masz problem!

Poniżej zamieszczamy zdjęcia gryzoni najczęściej występujących w naszym otoczeniu. Ich rozpoznanie przez Państwa ułatwi nam szybką wycenę usługi.

 

Szczur: ten rodzaj zwierząt obejmuje aż kilkadziesiąt różnych gatunków! W Polsce możemy spotkać szczura śniadego, wędrownego, czy często mylnie branego za szczura piżmaka. Szczury lubią zaciszne miejsca takie jak piwnice, kanalizacje, spiżarnie, magazyny itp. Są trudne do zwalczania z powodu wysokiej inteligencji, szybkiego przystosowania do zmieniających się warunków i wszystkożerności. Przenoszą bakterie i choroby, nie wspominając o zanieczyszczeniu pożywienia i niszczeniu obiektów.

 

Mysz domowa: podobnie jak szczur przebywa wszędzie tam gdzie jest człowiek. Podobnie jak szczur jest odporna na zmieniające się warunki i wszystkożerna. Niszczy zapasy żywności (przede wszystkim zbóż) i przenosi choroby. Metody zwalczania myszy są identyczne jak w przypadku szczurów.

Szczury i myszy w Państwa obiekcie od teraz mogą stać się tylko przykrym wspomnieniem. Warto postawić na sprawdzoną deratyzację w całej Warszawie i okolicach. Zapraszamy do kontaktu – telefonicznie lub mailowo, a chętnie pomożemy uporać się z Państwa problemem z gryzoniami.

Obszar naszego działania to dzielnice Warszawy:
Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Wola, Włochy, Żoliborz,
a także wszystkie okoliczne miejscowości, m. in:
Piaseczno, Łomianki, Konstancin Jeziorna, Pruszków, Marki, Wołomin, Zielonka, Ząbki, Izabelin, Józefów, Raszyn, Piastów i inne.

Zadzwoń już dzisiaj i pozbądź się szkodników ze swojego otoczenia!

Siedziba główna:

Purity:Pests ul. Kręta 2
05-270 Marki, woj. mazowieckie

Michał Żołądkowski
Telefon: +48 660 750 341

E-mail: biuro@puritypests.pl
E-mail: michal.zoladkowski@puritypests.pl

Regulamin strony | Polityka prywatności

Potrzebujesz pomocy ze szkodnikami?

Jesteśmy do Państwa dyspozycj:

  • 9:00 - 18:00   Poniedziałek
  • 9:00 - 18:00   Wtorek
  • 9:00 - 18:00   Środa
  • 9:00 - 18:00   Czwartek
  • 9:00 - 18:00   Piątek

Vector Illustration by www.Vecteezy.com

Back to Top